První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

První letošní turnaj nás čekal v Jenči bez Jenči. Trenér zvolil dopravu s přepravní společnosti ČD ( čekáš dlouho, čekej dál) a dobrá věc se podařila.
Prvním soupeřem nám byl celek Black Angles, který v prvním utkání přehrál soupeře vysokým dvouciferným rozdílem. V první půlce nám vše vycházelo a do přestávky jsme byli ve vedení. Ve druhé části přišlo polevení z naší strany, kdy soupeř udeřil během několika sekund a zdramatizoval tak námi dobře rozehraný zápas - najednou tak zde byla obava, zda vůbec vyhrajeme. Po několika taktických pokynech jsme si ale zkušeně došli pro první cenné vítězství v tomto roce.