20_1640940998.jpg
21_1640941393.png
39948_20211212_144818.jpg

Mladší žákyně se vrátily do druhého koše

Druhou letošní účast ve druhém koši za sebou mají mlžky, které si na Vinohradech střihly zápasy s Chodovem, Dvojkou, SKV a Strašecím.

V prvním utkání proti Chodovu jsme byli většinu času pod soupeřovým tlakem. Ten nás přehrával jak po týmové stránce, tak i schopností rychle a přesně vystřelit. Byť jsme i my nakonec alespoň čestný zásah zaznamenali, Denisa Kotková míček z naší svatyně tahala podstatně častěji a byla z toho tak první prohra dne.

Proti Dvojce to vypadalo podobně v tom smyslu, že i tentokrát Panterky nezachytily nástup do utkání a brzy prohrávaly. Zbytek hrací doby tak už byl jen o tom, zda se nám soupeřův náskok podaří dorovnat, či zda se podruhé na turnaji budeme s hrací plochou loučit porážkou. Druhá možnost byla bohužel správně.

V Duelu s SKV jsme to ale konečně byli my, kdo měl nad svým protivníkem navrch a mohli jsme tak konečně ukázat, co v nás ve skutečnosti je. I soupeř měl pár svých šancí, většinu zápasu jsme ale drželi otěže hry v rukou my a potvrzovali to i vstřelenými brankami, jejichž počet se nakonec přehoupnul přes desítku a byla z toho tak první víkendová výhra.

Že bude i tou poslední nám ukázala závěrečná bitva se Strašecím. V něm jsme si vybrali doslova kopec smůly, protože nám balonky sjížděly z hokejek, střely létaly těsně mimo a přihrávky přeskakovaly čepele. To nahrávalo soupeři, který naopak využil vše na co sáhl a postupně si vybudoval pohodlný náskok, který už se nám nepodařilo zvrátit. I přes výsledky ale děkuji hráčkám za předvedený výkon a budu se těšit příště.

Autor: Tomáš Drašnar

Rudná Panthers Praha - Florbal Chodov :-(
Rudná Panthers Praha - Dvojka Praha :-(
Rudná Panthers Praha - SKV :-)
Rudná Panthers Praha -  Nové Strašecí :-(