První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Na první turnaj nové sezony se rezervní tým mladších žáků vydal do staronové haly v Kobylisích. V průběhu týdne se upravovala sestava, která se měla dostavit na turnaj, a nejen hráčská, ale i trenérská. Vše nakonec dopadlo dobře a můžeme se poplácat po ramenou.