26_1644227383.jpg
18_1640199804.png
2302_20221121_091534.jpg

Management má novou posilu, představuje se Diana Hošková

Klubový management se v posledních týdnech rozšířil o nového člena – po krátké pauze se do něj vrátila klubová odchovankyně Diana Hošková.

Didi, do Panthers jsi se vrátila po několika letech, co jsi dělala v té pauze?

Do Panthers jsem se vrátila tuším po dvou letech, kdy jsem úspěšně odmaturovala a nastoupila na Vysokou školu ekonomie a managementu. Během pauzy jsem se začala dost věnovat posilovně a tenisu. Jinak jsem asi nedělala nic nevšedního, než jakýkoliv jiný student v mém věku.

Je to návrat i herní, nebo tvé působení v klubu bude čistě zákulisní a tedy managementové?

No jaký je to návrat sama nevím - zrovna pár dní zpátky jsem byla venku s bývalou spoluhráčkou Terkou Vlkovou a bavily jsme se, že bychom si možná i občas zašly šťouchnout na béčko. Ale kdo ví, jak to ještě bude. Zatím se budeme bavit o návratu čistě zákulisním, to mě totiž v aktuálních dnech baví nejvíc. I možná proto, že studuji sportovní management, takže se snažím být užitečná a pomáhat s čím se dá.

Co konkrétně bude tvou činností? Jak a v čem plánuješ klubu pomoci?

Tak zatím jsou mé činnosti dost rozšířené. Od předělávání dokumentů, představování nových předmětů až po zpracovávání fotek z klubového focení. Tudíž zatím nemám přiřazenou určitou funkci. A plánuji pomoct určitě se vším, co bude v mých silách. Jelikož trochu umím s grafikou, tak se snažím s tou jednodušší pomoct a těžší nechávám na Davidovi Polcarovi, pak se snažím pomoct Honzovi Syslovi s projektem Heart of Panthers a prostě co mi přiletí pod ruce se snažím splnit. Taky chci trochu přinést novou energii a nápady, když už to studuji.

Co se podle tebe během tvé nepřítomnosti změnilo nejvíc? Jak navenek, tak uvnitř klubu?

Tak jelikož jsem chvíli hrála i za ženské Áčko, tak asi to se nejvíc změnilo. Spousta holek, co jsem znala a hrála s nimi přestoupil, nebo už nehraje vůbec. A celkově i někteří kluci které jsem měla ráda, tu už nejsou. Ale když někde hrají, tak se na ně koukám a podporuji je. Ale nějaké velké konkrétní změny tu asi nejsou, krom nové kanceláře.

Je něco, s čím jsi od začátku svého návratu chtěla pohnout? Máš nějaký svůj projekt, který budeš chtít v klubu realizovat?

Asi jsem neměla konkrétní věc, jelikož i můj samotný příchod byl nečekaný - ze dne na den jsem potřebovala práci a vtipné je, že v ten den jsem otevřela konverzaci se Štěpánem, který se mi chtěl sám ozvat, jestli nechci pro Panthers pracovat. Ale věděla jsem, že mě bude na 100% čekat zrealizování klubového kalendáře, který jsem právě se Štěpánem řešila ještě před mým odchodem. V tomhle projektu už finišujeme, takže se máte na co těšit.

Po novém roce nás čeká velká akce, kterou už jsi tu sama zmínila, a to třicáté klubové výročí zastřešené projektem Heart of Panthers. Přibliž nám v pár slovech, na co se můžeme těšit.

Když jsem přišla poprvé do kanceláře, tak tam furt řešili kluci nějaký „hopík“, a to vím, že jsem pořád přemýšlela, o čem to sakra mluví. ? Asi po týdnu mi došlo, že to je právě Heart of Panthers. Myslím si, že na tomto projektu nechá hlavně Honza Sysel svoje srdíčko, které do toho plánování a řešení vkládá. Je opravdu spousta věcí, na které se můžou diváci i hráči těšit, sama vlastně nevím, co můžu prozradit a co ne. Takže jediné, na co vás v tuhle chvíli nalákám je pivo a fotokoutek Smilebox, se kterým už jezdím přes rok, takže jsem ho domluvila i k nám. Takže budete odcházet všichni plní zážitků z akce a minimálně s pěknou památeční fotkou.

Díky za rozhovor a ve staronové roli přejeme hodně štěstí!