Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2732_20240430_161516.jpg

Loučení mlžek

Mladší žákyně se na poslední turnaj v sezóně vydaly na Jedenáctku, kde se hrál i první koš a tak na hale bylo mraky lidí.

Hned první nás čekal nejtěžší soupeř, kterým byla Sparta. Zápas se z naší strany odehrával v dosti ospalém tempu, nezvládli jsme skóre otočit v náš prospěch a tak se z výhry radoval soupeř. Po krátké pauze jsme už stáli zpět na hřišti a tentokrát proti holkám z Bolky. Tempo zápasu jsme určovali my a pořádně jsme si užili hru na balonku, bohužel do zakončení to bylo ale mnohem horší a tak se nám povedlo vstřelit pouze tři branky, které ale po našich chybách vstřelil i soupeř a tak si odnášíme pouze jeden bod. Pocitově to ale byla spíš prohra.

Krátkou pauzu a užití si krásného slunečného počasí jsme využili na poradu, odpočinutí si a doplnění sil, holky se také podívaly na místní dětské hřiště, kde projednaly taktiku, jak být více produktivní v gólech. To se vydařilo a tak jsme dalšího soupeře, kterým byl Start, porazili krásných 6:1. Připsali jsme si tři body do tabulky, šli si odpočinout ven na sluníčko a během chvilky jsme se zas vraceli do haly na závěrečný zápas v sezóně, pro některé poslední zápas v kategorii mlžek. Nastoupený proti nám stál Tatran, na minulém turnaji jsme ho porazili, ale holky se obávaly, zda se to povede i tentokrát. Zápas byl velmi vyrovnaný, nahoru dolů. Tři góly směrované do šibenice během jednoho střídání holkám daly naději a ještě větší zápal. Další trefa, která pro nás znamenala skóre 4:2 pár minut před koncem, holky velice potěšila, ale Tatran hned vzápětí také vstřelil gól a tak stačila jedna další trefa k tomu, abychom nevyhráli. Holky si zvládly balónek pohlídat a nedat soupeři žádnou další šanci a tak už podruhé v řadě poráží Tatran a z celého turnaje si odnáší krásných sedm bodů, cíle byly i vyšší, ale bohužel pomalý začátek nás stál postup do prvního koše. U celého turnaje odcházíme spokojeni, výkon, který holky předvedly ve třetím a čtvrtém zápase byl skvělý a nemají se za co stydět.

Všem holkám v ročníku 2011, pro které konec sezóny znamená posun o kategorii výš, moc děkujeme za sezónu.

Autor: Kateřina Macounová