26_20230215_144258.png
18_1640199804.png
2187_20220613_150013.jpg

Letošní Panthers Night je minulostí

Pátý ročník Panthers Night je minulostí a opět je na co vzpomínat. Co všechno provázelo slavnostní páteční večer?

Podruhé v řadě se tradiční společenská akce uskutečnila v prostorách Pivovaru Řeporyje, vůbec poprvé se tak nicméně stalo ve velkém tanečním sálu, který je umístěný nad vloni využitou restaurací. A volba změny prostředí a zvětšení místa pro návštěvníky se ukázala jako správná – celkový počet účastníků se přehoupl přes parádní druhou stovku!

Jak už je zvykem, na startu celé akce proběhla formálnější část, tedy členská schůze. V ní byla hlavním bodem programu volba nového člena výkonného výboru, který měl nahradit končícího Davida Mašáta staršího. Téměř padesátka členů s právem účastnit se hlasování měla na výběr pouze jednoho kandidáta a Petra Beneše zvolila jednoznačnou převahou hlasů – novému členovi výkonného výboru tedy tímto gratulujeme ke zvolení, rozhovor nejen o jeho nejbližší práci pak přineseme v následujících dnech. Kromě toho se zástupci ze strany rodičů, přátel klubu a dalších účastníků dozvěděli novinky v oblasti výstavby sportovních hal, byly představeny rozpočtové výsledky z uplynulé sezony a prostor dostali i zájemci o diskusi.

Samotná Panthers Night pak opět těžila ze svého tradičního programu. Tím nejočekávanějším bylo vyhlášení trenérské ankety Hráče roku, který byl stejně jako v minulých letech udělován u všech dívčích a chlapeckých kategorií vyjma přípravky – celkově tedy letos bylo uděleno 12 památečních plaket a nově také památečních dresů. Novinkou a velkým překvapením pak bylo představení projektu k chystanému 30. výroční klubu, jenž nese název Heart of Panthers a prolne v sobě jak střípky s nejdůležitějšími postavami panteří historie, tak i slavnostní vyvrcholení oslav v podobě projektového utkání mužského Áčka s Prague Tigers.

Už samozřejmostí je pak vystoupení kapely s živou hudbou a podobně laděného půlnočního představení, které potěšilo všechny věkové kategorie – zejména ty mladší Pantery a Panterky zabavilo první z obou představení, tedy skupina Candlelights, v níž se hrou na bicí ukázal i útočník výběru do 23 let Tomáš Marhefka, starší účastníci pak vzali zavděk kapelou Lora Palmer, v níž účinkuje i sportovní ředitel Jan Tůma. Úspěch obou skupin dokládalo zejména to, že přes taneční parket se prakticky nebylo možno dostat jinak než silou.

Všem příchozím děkujeme za účast a věříme, že si společný večer užili minimálně stejně tak, jako to bylo v našem případě. Těšíme se na další florbalové i neflorbalové akce!