22_1640941991.jpg
21_1640941393.png
2184_20220606_101003.jpg

Kromě mužského Déčka a Céčka postupuje také Lhokamo

Panteří rezervy za sebou mají povedený ročník – kromě vytouženého postupu družstva C POWER a dodatečného postupu Déčka se o patro výš posouvá také tak abecedně až nejzazší panteří skupina – do osmé ligy se díky suverénnímu ročníku posouvá výběr Lhokama.

Naši sezonu bych určitě hodnotil pozitivně, měli jsme tým, který spolu už nějakou tu dobu hraje a jsou v něm zastoupeny všechny věkové skupiny. To potvrzuje zejména naše gólmanská dvojice, kterou dělí 43 let a upřímně si myslím, že tohle jen tak někdo nemá.

Celkově vyhrát 18 zápasů z 21 je podle mě velký úspěch a hlavně je na tom krásné to, že to vše bylo s kluky, se kterými jsem vyrůstal nebo je z Lhokama znám už mnoho let. Celkově o této rodinné atmosféře vypovídá zastoupení mnoha rodinných klanů.

Ale je pravda, že ne všechny zápasy byly jednoduché a tím bych chtěl poděkovat všem klukům za tuto sezónu. Především naší gólmanské dvojici, která předváděla celou sezonu nadstandartní výkony. A jako poslední bych chtěl poděkovat klukům, kteří s námi už příští sezonu nebudou pokračovat, za všechny společné florbalové zážitky.

Autor: Jakub Strnad