Když se (stále) nedaří

Dorosteneckou rezervu čekalo další parádní vstávání a cesta – na osmou hodinu do dalekých Hořovic.

První zápas jsme odehráli proti Příbrami. Vstoupili jsme do něj s tím, že ho jdeme vyhrát. Zápas byl ze začátku vyrovnaný a dlouho se hrálo s ne moc rozdílným skóre. To se ale změnilo ve třetí třetině, kdy Příbram skórovala rovnou šestkrát. Zápas skončil tedy 10:5 pro Příbram a tak jsme znovu se smutnými pohledy odcházeli do šatny.

Druhý zápas jsme odehráli proti Black Angels a šli jsme do něj hodně odhodlání ho vyhrát. To se ale moc neukázalo, protože v polovině zápasu jsme prohrávali neuvěřitelných 6:1. Ve 3. třetině jsme se do toho dostávali zpátky, ale kvůli tomu, že měli Blaci i to štěstíčko, tak se nám zápas nepodařilo otočit a zvítězit. A to i přes krásný hattrick Olíka a další spoustu krásných gólů. Konečně skóre bylo 9:7 pro Black Angels.

I přesto, že jsme oba zápasy nedotáhli k vítěznému konci, děkujeme všem, kteří nám věřili. Dekujeme i všem hráčům, kteří přijeli i v takto nepříznivý čas a na takové místo, jako jsou Hořovice.

Autor: Martin Kalivoda