Související zápasy

Juniorské rezervy na závěr bez bodu

Závěr sezony se blíží a o víkendu se v něm představily i obě juniorské rezervy, které ale tentokrát nezískaly v náročném programu ani bod

Béčko v Nehvizdech dvakrát padlo

V neděli 3. dubna čekala na Juniory B dvě nelehká utkání v Nehvizdech. Pojďme se podívat, jak se jim dařilo.

První zápas jsme hráli s devátým týmem tabulky Falconem, se kterým jsme v říjnovém zápase vyhráli přesvědčivě 7:2. Vstup do zápasu se nám bohužel nezdařil a už v páté minutě jsme prohrávali o dva góly. Zbytek utkání jsme se snažili skóre otočit, avšak naše snaha byla hlavně kvůli špatné obraně neúspěšná. Falconu se na konci zapasu podařilo odskočit na rozdíl dvou gólů, na který jsme dokázali odpovědět pouze zásahem jedním. Bitva tím pádem skončila neuspokojivým výsledkem 10:9 pro soupeře.

Ve druhém zápase jsme se utkali s Prague Tigers, které jsme v prvním zápase přejeli výsledkem 8:3. Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný, nepadalo moc gólů a oba týmy hrály zodpovědně do defenzívy. V druhé třetině se konečně protrhl pytel s góly, bohužel hlavně do naší brány a po konci druhé části jsme tak prohrávali o dvě trefy. Ve třetí třetině jsme šli do risku ve snaze špatný výsledek odvrátit, ale to se nám bohužel nepodařilo a zápas skončil děsivým skórem 9:3 pro Prague Tigers. Poslední řádné hrací kolo se nám tedy nepovedlo a chuť si můžeme spravit už jen dohrávkou se silnými Říčany.

Autor: Ondřej Bouška

Mrazivá neděle

Druhou rezervu juniorů čekala před posledním kolem zkouška budíků v nepříjemnou ranní hodinu. Výsledky nebyly moc dobré (7/10 by se dalo zhodnotit pozitivně), sešli jsme se ale navzdory komplikacím na první zápas všichni.

V promrzlé Exe Sport aréně jsme nastoupili do utkání s kolínskými Pitbuly. Od začátku nám dobývání soupeřova obraného valu moc nešlo a celý zápas se nesl v duchu našich nepřesností. Soupeř naše chyby efektivně využíval, nám se na jeho zásahy z rychlých protiútoků nepodařilo najít odpověď. Skóre se tak zastavilo na konečných 2:7.

Ve druhém zápase jsme se utkali s týmem z čela tabulky, Orkou. V již přijatelných teplotních podmínkách nám zezačátku nešlo plnění taktických pokynů a rychle jsme prohrávali 3:0. Po první třetině se to změnilo a udrželi jsme proti početnějšímu týmu soupeře stejné skóre. Orka dobývala neúspěšně naši obranu i ve třetí části, až při závěrečných pokusech o čestný zásah jsme inkasovali i čtvrtý gól.

Děkujeme rodičům a divákům za podporu nejen dnes, ale i v celé sezóně.

Autor: Petr Lávička