24_1640942060.jpg
21_1640941393.png
39536_jbc.jpg

Juniorské Béčko dvakrát padlo, Céčko zvládlo zkrácený turnaj

Turnajový víkend za sebou mají mimo jiné i obě juniorské rezervy. Zatímco Béčku se v Průhonicích nedařilo a s pražskými soupeři nevybojovalo ani bod, Céčko může zkrácenou misi v Benešově považovat za úspěšnou, neboť přehrálo rezervu Kobylis.

Béčko padlo s Wizardy i Black Angels

Sobotní prosluněné dopoledne doprovodilo juniorskou rezervu do Počernické základní školy, kde je čekala dvě utkání s papírově slabšími soupeři. Wizardi na nás nastoupili v prvním utkání, kde jsme se dostali velmi rychle do vedení a přenesli jsme si ho i do druhé třetiny, ve které se nám hra nicméně začala mírně zadrhávat a nechali jsme se ukolébat nízkým tempem zápasu. V něm se navíc soupeř třikrát vydal na naši polovinu a potrestal náš nedůraz, chybu nebo fatál.

Třetí část by se pak dala popsat frází "jedno velké fiasko". A taky že bylo. Soupeře jsme pustili do zápasu a laxním přístupem jsme darovali několik šancí na skórování. Wizardi trestali celkem třikrát a ani závěrečný tlak a hra v šesti nám vyrovnání nepřinesla. Prohra 5:6 pro nás byla jasnou ukázkou způsobu, jak ztratit jednoduchý zápas během chvíle a především ukázala, kde musíme ještě zapracovat. 

Druhý zápas pak shrneme rychle. Beton, smůla, horká hlava. 

Děkujeme rodičům za podporu.

Autor: Jan Sysel

Panthers Praha B - Wizards 5:6 (3:0, 1:3, 1:3)  online
Panthers Praha B - Black Angels B 6:10 (2:3, 1:3, 3:4)  online

.

Céčko uspělo nad Vikingy

Poslední říjnový den přichystal druhé rezervě juniorů díky covidu pouze jeden zápas ve středočeském Benešově. Soupeřem nám byli Vikingové z Kobylis. Na první komplikaci jsme narazili již po cestě, když jsme se všichni zdrželi v koloně před zúžením na zbrusu nové, respektive půl století staré dálnici směrem na Brno. 

V hale jsme se sešli v relativně nízkém počtu, sedm bojovníků do pole a jeden strážce svatyně. Nebylo to způsobeno komplikacemi na cestě, ale spíše prázdninami a rozsáhlejší marodkou. Soupeř se potýkal s podobnými problémy, takže si ze své ženské složky vypůjčil jednu posilu, aby nad námi získal početní převahu. Zápas je těžké hodnotit, začal poněkud vlažně, ale od úvodu jsme se chopili otěží a ve stylu "povolit, přitáhnout" si dokráčeli pro výhru 6:4. Za zmínku stojí výkon Vojty Marka, který zaznamenal čtyři branky, ale vyzdvihnout je třeba celý tým, který bojoval a i přes rozsáhlé řady absentérů utkání zvládl.

Děkujeme rodičům a divákům za podporu.

Autor: Petr Lávička

Panthers Praha C - TJ Kobylisy B 6:4 (2:2, 3:2, 1:0)  online