Juniorky zvládly dohrávku se Startem a slaví potřetí v řadě

Juniorky vinou odložení zápasu kvůli covidu musely třetí kolo ligy dohrávat až o několik týdnů později, mrzet je to ale moc nemusí. I přes oslabenou sestavu totiž zápas se Startem zvládly na jedničku a po výsledku 3:1 slaví třetí vítězství v řadě.

I v oslabené sestavě jsme dokázaly svojí odpovědnou a bojovnou hrou urvat třetí vítězství v řadě.

V první třetině nám soupeřky zahrozily, když vstřelily gól jako první, ale my jsme zachovaly klidnou hlavu a to se nám vyplatilo. Nejdříve se trefila Anna Bartušková svojí dělovkou a srovnala tak na 1:1. Potom jsme se trefily ještě dvakrát a to konkrétně Viktorie Novotná, která se uvolnila v předbrankovém prostoru a Agáta Saffertová po dobrém zdvojení v soupeřově rohu.

Do druhé třetiny jsme tedy vstupovali s náskokem dvou gólů. Druhá část nicméně byla nególová a to z obou stran, hlavně díky dobrým výkonům gólmanek, většinu času jsme ale strávily na míčku my. Ve třetí třetině se trochu přiostřilo, protože bojovnice z Tigers chtěly zápas obrátit na svojí stranu. My jsme ale nepolevily a konečný tlak, kdy šly soupeřky do rizika a odvolaly svojí gólmanku, jsme poctivě odbránily, zaslouženě jsme obhájily svůj náskok dvou gólů a vyhrály tedy 3:1.

Autor: Agáta Saffetová

Start98 - Panthers Praha 1:3 (1:3, 0:0, 0:0)  online

Střely na branku: 26:26
Diváci: 22
Nejlepší hráčky: Hana Chaloupková - Agáta Saffertová

Komentář trenéra domácích: "Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, chybělo nám sebevědomí na míčku a naše nemoc jménem střelba. Postupně jsme se do hry dostali, ale zvrátit výsledek se nám nepodařilo. Děkujeme soupeřkám za zápas."

Komentář trenéra hostí: "V dnešním zápase jsme byli od začátku lepší a po celou dobu ho kontrolovali. Škoda, že jsme nedali více branek. Díky soupeři za utkání."