Juniorky odchází z ostravského dvojboje s prázdnou

Domácí dvojzápas juniorek s ostravskými soupeřkami nepřinesl ani bod.

Jako první nás v sobotu čekala Ostrava, s níž jsme dvě třetiny dokázali zdařile držet krok i skóre. V té třetí nám ale odešla koncentrovanost a soupeři to tam naopak začalo padat, z čehož plynula i konečná prohra 1:8.

Druhým soupeřem byly Vítkovice, která je v tabulce o něco níže než Ostrava a čekali jsme tedy, že by soupeř mohl být o něco slabší než ten sobotní. Byli jsme ale rychle vyvedeni z omylu. Rytířky celý zápas měly více ze hry, výborně presovaly a my na jejich hru nebyli nijak schopni reagovat. Po nepovedené první třetině se sice náš výkon zvedl, na důstojnější výsledek to ale nestačilo. Ze zápasu si tak odnášíme alespoň pořádnou porci zkušeností, které chceme zužitkovat v příštích a důležitějších zápasech.

Autor: Marco Lombino