Související zápas

Panthers Praha
PanthersBlack Angels
2:5(1:1,1:2,0:2)
ne 13. 2. 2022 10:00 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga juniorek, 20. kolo
20_1640940998.jpg
2080_20220217_105418.jpg

Juniorky nestačily na Black Angels

Naše juniorky čekal o víkendu netradičně jen jeden zápas, a to proti tabulkovému sousedovi Black Angels.

Poslední dobou máme problém být na juniorkách v plné síle – průběžně se nám totiž kupí omluvenky, nemoci a v neposlední řadě nařízené karantény. Některé hráčky navíc hrály v neděli už svůj druhý zápas během pár hodin, protože o den dříve nastoupily za extraligové #princezny v utkání s brněnskými Bulldogs.

A na výkonu týmu byla tahle nedostatečná regenerace bohužel znát. Po celý zápas jsme se nedokázali dostat do tempa, nebyli jsme důrazní jako v jiné dny a byť tím pádem bylo více času na hru na míčku a vytváření šancí, provázela nás zároveň nedostatečná kvalita v zakončení. Utkání jako takové bylo vyrovnané a mohli jsme ho rozhodnout na svojí stranu, soupeř ale byl oproti prvnímu vzájemnému měření sil šťastnější a měl více sil, tudíž nakonec vítězství uzmul on.

Náš cíl do sezony tak bohužel zůstane pravděpodobně nesplněn, protože po základní části skončíme nejspíš na 9. místě a budeme tak muset čekat, který z favoritů si nás vybere do play-off. V něm budeme papírovými outsidery, svou kůži ale rozhodně nedáme zadarmo.

Autor: Lukáš Jenšík