Juniorky na tripu neuspěly, s Boleslaví i Black Angels prohrály

Venkovní výlety nezastihly juniorky v nejlepší formě. Panterky na hřištích soupeřů nestačily jak na Mladou Boleslav, tak i na Black Angels, od nichž navíc inkasovaly nepříjemný debakl.

Oba zápasy přitom byly v lecčems podobné. Ani v jednom se Panterkám nepovedl nástup, v úvodních třetinách vyšly v obou případech střelecky naprázdno, zatímco jejich soupeřky se prosadily hned několikrát – zatímco Boleslav vedla po dvaceti minutách 2:0, náskok Black Angels byl dokonce dvojnásobný. Hostující hráčky se dokázaly prosadit až v následujícím dění – v prvním případě to byla Klírová, která si pěknou akcí vypracovala gól na 1:3, o den později pak nejprve snižovala na 1:4 Schmiedová, jiskřičku naděje úpravou na průběžných 2:5 pak ještě vykřesala Cihelková, ani v jednom případě ale kontaktní trefy k vyrovnání či celkově zisku bodů nevedly.

Blíže přitom děvčata z Radlic byla k jednomu z uvedených úspěchů v sobotu, obzvlášť když přihlédneme k tomu, že Mladou Boleslav přestřílely ve druhé třetině téměř dvojnásobně, dostaly ale lekce z produktivity, protože jejich soupeřky vytěžili z minima maximum, gólově ovládly i zmiňovanou druhou třetinu a v té třetí si navíc svůj náskok pohlídaly, v celkovém zúčtování tedy zvítězily 4:1.

Naopak hráčky Black Angels zdatně využívaly stále se opakující panteří nepřesnosti v rozehrávce a postupně navyšovaly skóre až na dvojciferný rozdíl. Nepomohlo ani stažení hostující sestavy na dvě lajny, Panterky uspěly už pouze v nabídnuté přesilovce zásluhou Mandíkové, ofenzivní představení domácích tím ale nezbrzdily a nakonec si připsaly vysokou porážku, po níž zůstávají na 15. místě tabulky.