Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2414_20230309_124928.jpg

Juniorky dvakrát padly s Olomoucí a sezona pro ně končí

Soutěžní sezona juniorek je minulostí – Panterky v osmifinále play-off neurvaly proti lídrovi z Olomouce ani jeden zápas a po vypadnutí z play-off tak v nejvyšší soutěži pro letošní rok končí.

Hanačky vstupovaly do série jako jednoznačné favoritky – v základní části neztratily ani bod a jediný vzájemný zápas ovládly poměrem 11:1. Tuto roli navíc potvrdily i přímo na hřišti, když byly po většinu času aktivnějším týmem, daleko častěji zaměstnávaly brankářky Panterek a celkově působily lepším dojmem než Pražanky.

Těm částečně uškodila také rozsáhlá marodka, která se projevila zejména v sobotním klání, při němž se v poli představila i brankářka Kateřina Macounová, jenž paradoxně zařídila jedinou hostující trefu. V neděli si pak vyměnila místo s kolegyní Rundštukovou, která se zapsala do statistik jen jedním dvouminutovým trestem, i tak ale mohla být svědkem krátkého zmrtvýchvstání Panthers, když ve druhé třetině budoucí #princezny stáhly rozdíl na jedinou branku. Třetí část nicméně i tak patřila Olomouci, která tak oba zápasy ovládla s dvouciferným počtem vstřelených branek a vystavila tak Panthers definitivní stopku – Pražanky tak končí na celkovém patnáctém místě a už mohou sbírat síly na letní turnaje či příští sezonu.

Související odkazy