5:8(2:3,1:2,2:3)
so 5. 11. 2022 18:00 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 6. kolo

Junioři v odloženém utkání nestačili na Black Angels

Na juniory čekalo odložené utkání proti Black Angels.

Rozcvičky obou týmů začaly ve vysokém tempu, což přetrvalo až do samotného zápasu. Ovšem úvodní branku vstřelila první lajna hostujícího týmu. Následně jsme však ukázali sílu přesilové hry, kdy od levého mantinelu nekompromisně vystřelil Zelinka. Rychlé tempo nahoru a dolů zprvu svědčilo oběma týmům, kdy bylo na hřišti velice rušno. Již v polovině třetiny to bylo 2:3, což se do konce třetiny již nezměnilo.

Po pauze se tempo mírně, ale opravdu jenom mírně uklidnilo. Bohužel stále chybujeme v obraně a to soupeř trestá, sobotní zápas to opět potvrdil. Ve druhé třetině dvakrát skórovala soupeřova první lajna z hole Sůvy. Ale ani my jsme se nenechali zahanbit, když dorostence Hron vyslal svoji dělovku, až se sám divil, že doputovala až za záda hostujícího gólmana.

I ve třetí třetině jsme měli poměrně dost šancí, ale to zakončení je v tomto směru tristní a je nutné na něm hodně zapracovat. Většina pokusů končí buď v připraveném bloku nebo jde totálně mimo branku až za mantinel.

Je zapotřebí se soustředit na utkání celých 60 minut a eliminovat zbytečné chyby v obraně či rozehrávka, které nás mohou jen a jen mrzet, jelikož je dost často soupeř trestá.

Autor: Andrea Nováková