Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2696_20240307_132914.jpg

Junioři v dvojutkání neprorazili českolipský blok a sezona pro ně končí

Junioři se s letošní, ne příliš povedenou sezonou rozloučí už v rané fázi play-off. V prvním kole byla nad jejich síly Česká Lípa, kterou sice Panteři v celkovém součtu jednoznačně přestříleli, góly ale rozhodly v postup jejich soka.

Play-off jsme začali na hřišti České Lípy, kde jsme očekávali tuhou bitvu. Celý zápas byl velmi opatrnýa oba celky čekaly spíš na soupeřovy chyby. I přesto, že jsme Lípu přestříleli, nedokázali jsme z této převahy vytažit víc než jeden gól, naopak domácí vydolovali z minima maximum.

Odvetu jsme doma ale začali skvěle a soupeři jsme rychle odskočili o dvě branky. Ten na průběžný stav reagoval stažením hry na dvě lajny a brzy tím jak vyrovnal, tak i následně otočil skóre. Začalo to být tak zase o hlavě – prohrávali jsme a museli soupeře nahánět. Z ofenzivní hry pramenily góly, ty ale dokázal střílet i soupeř, který hrál do otevřené obrany. Nepomohla nám bohužel ani závěrečná hra v šesti a naše letošní sezonní pouť tak končí velmi brzo.

Sezona to byla složitá. Po krachu v baráži jsme jí nezvládli tak, jak jsme si to představovali. Zhruba od listopadu navíc byla znát narůstající ztráta morálky, chuti se zlepšovat a to se projevilo i na trénincích a zápasech. Do toho přišla velká marodka, při níž jsme poztráceli spoustu bodů a stála nás i lepší umístění po základní části. Celkově nám chyběla motivace, což bylo v důležitých chvílích znát.

Od začátku jsme věděli, že to náš mladý tým bude mít v konkurenci ročníků 2005 složité, přesto chci poděkovat všem hráčům za sezonu, byť nakonec nebyla tak úspěšná. Chci poděkovat i všem rodičům za podporu a věřím, že příští rok kdy nám doroste kvalitní ročník 2006, už bude úspěšnější a kluci budou více konkurenceschopní.

Autor: Lukáš Jenšík

Související odkazy