Související zápas

Panthers Praha
KanonýřiPanthers
4:7(0:1,2:3,2:3)
so 18. 11. 2023 19:00 @ SH BIOS Kladno, CE soutěž juniorů, 9. kolo
20_1640940998.jpg
2570_20231121_152647.jpg

Junioři uspěli na Kladně a mohou vyhlížet šlágr

V sobotu dorazili kromě dorostenců do Kladna také junioři na svůj duel s Kanonýry v rámci 9. kola. Bohužel jsme se potýkali s početnou marodkou opor našeho družstva, která se v ranních hodinách ještě navýšila, takže se do služby povolali zástupci Dorostu A - Urbánek, Rejzl a jako brankářská dvojka znovu Schmidt.

První třetina byla z obou stran hodně vlažná, nemastná a neslaná. Místy zbytečné individuální chyby vyšperkované vyloučením Jáchyma Hlaváče. Naopak naše přesilovka už úspěšná byla a díky Jelínkovi jsme odskočili do jednobrankového vedení, které jsme udrželi i díky výkonu Fandy v bráně. Druhou periodu jsme načali ideálně a to nádhernou střelou a prvním gólem v juniorské kategorii pro Urbánka. Kvalita hry se o něco zvedla a pro diváky to tedy aspoň začala být podívaná a to i z hlediska gólů, kdy na časomíře po konci hrací části svítilo skóre 2:4.

Třetí část nebezpečněji začal soupeř brankou na 3:4, pak už jsme si ale zbytek zápasu dokázali pohlídat a nedopustit žádný senzační obrat. Po vítězství 7:4 se tak stále držíme na vrcholu tabulky, příští týden o něj ale budeme bojovat v přímém souboji v rámci dvojzápasu se starými známými Wizards.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás dorazili podpořit.

Autor: Jan Pauček

Související odkazy