Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2359_20230117_141157.jpg

Junioři urvali na výjezdech jednu výhru

Junioři poprvé v novém roce vstoupili do dalších zápasů.

Sobotní utkání jsme se utkali s Mladou Boleslaví, s níž jsme minule ztratili body a měli jsme jí tedy co vracet. Začátek zápasu jsme trochu prospali a limitovala nás hra na hokejce, která nám teď na tréninku trochu chybí, protože se zaměřujeme více na kondiční připravenost, takže jsme s tím asi trochu počítali. Soupeř odskočil o 3 branky, ale týmovým výkonem jsme utkání otočili, přežili na konci tři oslabení a dokonce jsme vstřelili i vítěznou branku v početní nevýhodě.

Zápas s Black Angels byl úplně jiný, než ten v sobotu. Základem byl skvělý vstup do utkání, kde jsme kontrolovali hru a perfektně jsme pracovali do obrany. Ale druhá třetina přinesla zkrat a začali jsme tahat míček nesmyslně do hráčů a přišlo hrozně moc nevynucených ztrát, jež soupeř nekompromisně trestal. Pak už se to sypalo a bylo těžké s tím něco dělat - když se kazí, tak se to kazí.

Ve třetí třetině jsme dali dva rychlé slepené góly a trochu jsme se dostali na koně. Soupeř polevil a trochu byl otřesený a najednou se nám hrálo lépe a díky tomu jsme upravili výsledek, ale upřímně, soupeř i tak vyhrál zcela zaslouženě. Byl značně lépe připravený po kondiční stránce - někdy to vypadalo, že kolem nás jezdí jak na motorkách. V této dovednosti už na tom jsme sice lépe než zkraje sezony, ale i tak nás to limituje a zejména ve vyrovnaných zápasech je pak znát, že má soupeř víc sil a dovede to urvat. Tři body z víkendu ale určitě bereme a těšíme se na další zápasy.

Autor: Lukáš Jenšík

Související odkazy