Junioři padli s Tatranem, čeká je play-off 1. ligy juniorů

Série hraná na dvě vítězství Panterům nevyšla, vítěz základní části jí ovládl v nejkratším možném termínu a poslal tak svého soupeře do play-off o vítěze 1. ligy juniorů, kde je ve čtvrtfinále čeká souboj s brněnskými Gullivers.

Panteři v obou kláních s Tatranem ztráceli na svého soupeře už od začátku a ani v jednom případě se jim vyšší náskok nepodařilo výrazněji zmenšit či snad dotáhnout. Jednou z výjimek byla první třetina sobotního duelu, kdy v jejím průběhu na 1:1 srovnával za Pantery starší z bratří Ježků, další gól ale hosté přidali až za stavu 1:10 a byla z toho tak nakonec porážka 3:11.

Podobný průběh měla i nedělní odveta, kdy Urban s mladším z klanů Ježků v polovině osmé minuty z přesilovky srovnali na 2:2, ještě než stihli doslavit se ale znovu prosadil Tatran a opět si pečlivě vybudoval vysoký náskok, jež už nedovolil Panterům dotáhnout a zvítězil jednoznačně poměrem 13:4.

Mladý tým panteřích juniorů tak stejně jako vloni čeká opravný pavouk o vítěze 1. ligy, do nějž vstoupí společně s ostatními poraženými z osmifinále hlavní vyřazovací fáze. Čtvrtfinálovým sokem jim tu budou už o následujícím týdnu brněnští Gulliveři, kteří ve vyrovnané sérii nestačili na Black Angels a jímž mají Panteři co vracet – poslední vzájemný zápas rozsekl soupeř v Rudné až v závěrečných vteřinách. Série hraná na dva vítězné duely startuje v Brně, už tuto neděli se pak přesune do Rudné – případný třetí mač se uspořádá opět na hřišti soupeře.