Související zápas

Panthers Praha
PanthersŠtíři
Odehráno
so 9. 9. 2023 17:00 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 1. kolo
26_20230215_144258.png
2489_20230915_100100.jpg

Junioři na úvod kvalifikace padli s Českými Budějovicemi

Juniorský sen o postupu do CE ligy nabral hned na úvod kvalifikace pořádné trhliny – Panteři doma překvapivě nestačili na českobudějovické Štíry, proti nimž zachraňovali alespoň bod vteřinu před závěrečnou sirénou.

Junioři vstoupili do zápasu se Štíry natěšeně, snad i trochu s vědomím, že to proti soupeři, kterého jsme vloni dvakrát jednoznačně porazili, půjde úplně samo. Jenže bohužel jsme se většinu času absolutně nedokázali dostat do hry a to hostům vyhovovalo. Zatímco se nám nedařilo střelecky, Budějovicím tam spadlo úplně všechno a i vinou nervozity jsme pak začali ztrácet snad úplně ve všem. Když už jsme se nadechovali k náporu, udeřil soupeř z brejku a zase nás to v hlavě srazilo zpět na zem.

Na konci jsme sice dokázali zapnout a přes velký morál vteřinu před sirénou srovnat na 6:6, soupeř byl ale v nájezdech šťastnější a bral bod navíc. Teď jsme tedy v situaci, že nehledě na zápasy s Chodovem musíme v Budějovicích vyhrát za tři body, jinak nám postup do baráže může krásně protéct mezi prsty. Věřím, že soupeři porážku oplatíme.

Autor: Lukáš Jenšík

Související odkazy