Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2431_20230328_123940.jpg

Junioři končí v semifinále

Juniorský sen o vítězství v play-off 1. ligy juniorů je pryč. Panteři ve velmi vyrovnané sérii nakonec padli s Wizards poměrem 1:3 na zápasy, osudnými se jim staly dvě těsné prohry na hřišti soupeře.

Jak už bylo takovým dobrým zvykem, tak ani tentokrát nedokázali Panteři zachytit proti Wizards začátek a jak v sobotu, tak i v neděli museli opět dotahovat dvoubrankové manko. V prvním případě si jej domácí vytvořili už během úvodních minut, druhý den pak přinesl delší, ale i tak úspěšnou misi za průběžným výsledkem 0:2. Platilo také, že hosté vždy dokázali snížit, ani jednou však nedosáhli vyrovnání či dokonce obratu – stejně tak druhá branka přišla pokaždé až v závěrečných desítkách vteřin a aby těch podobností nebylo málo, v obou případech se Wizards radovali z výsledku 3:2.

Historicky druhá panteří sezona v nejvyšší lize juniorů je tak u konce a mladé radlické naděje čeká regenerace a následná neoblíbená letní příprava, kterou současný ročník zakončí turnajem v Brně, po němž se část kádru přesune do dospělé kategorie.