Související zápasy

Junioři B nadělovali, Céčko naopak čekalo drama

O víkendu se představily v Praze obě juniorské rezervy, které doplnili hráči z Áčka či nadějní dorostenci. A zatímco B – tým ve dvou zápasech nastříleli 35 gólů a pohodlně si došli pro šest bodů Céčko na Radlicích sehrálo podstatně vyrovnanější bitvy, z nichž urvalo jedno vítězství.

Gólová nadílka na Chodově

Do konce základní části 2. ligy zbývají pouhá 3 kola a právě k jednomu z nich Panteři v sobotu 5.3. nastoupili na starém Chodově a všichni zúčastnění se mohli těšit na gólové hody.

Prvním soupeřem nám byla chodovská Traverza. Hned ze začátku utkání otevřel skóre Ottomanský, soupeř ale brzy potrestal chvilkový nedůraz kolem velkého brankoviště střelou, na kterou byl i Štěpán Hrubý krátký. Pak se ale spustila velká panteří gólová show, která se nakonec zastavila až na čísle 20. Tři minuty před koncem Traverza ještě kosmeticky upravovala skóre druhou brankou, díky silné sestavě a dobré souhře jsme si ale odnesli pohodlnou výhru, během které si každý člen sestavy (až na gólmana Hrubého, i přes jeho sympatické výhozy na útočnou polovinu) připsal alespoň bod. Bodově nejvýrazněji se projevili Nový s Ďurinou, kteří zapsali shodně po 6 bodech a také Ottomanský se 4 brankami.

Ve druhém zápase nás čekal tradiční soupeř poslední doby - Olymp. Do výběru se připojil ještě Kačer se Zdrubeckým a ani ve druhém zápase jsme střelecky svého soupeře nešetřili. Utkání provázelo velké množství tvrdých osobních soubojů a celkově byl souboj vyrovnaný. Rozdílovým faktorem však byla střelba, ve které Panthers byli aktivnější a přesnější a soupeř by ve výsledku mohl být rád za konečný výsledek 15:2, velké množství šancí totiž zlikvidoval dobře chytající gólman. Za zmínku stojí i úspěšný nájezd proti Panthers (historie už se neptá zda to bylo zásluhou gólmana Hrubého, nebo školáckou chybou soupeře při započetí nájezdu). Béčko Panterů si tak připsalo dalších 6 bodů do tabulky a opět se dostalo na dostřel prvním čtyřem týmům tabulky.

Děkujeme za podporu všem rodičům a fanouškům co dorazili!

Autor: Jan Pauček

Domácí řežba

Druhá rezerva juniorů se v sobotu dopoledne sešla, aby svedla bitvu o domácí radlickou arénu. Prvním soupeřem nám byli Klokani, kteří v tabulce bojují o nejvyšší příčky

Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a zajistili si dvougólový náskok. Soupeř nám ale nechtěl dát nic zadarmo a vedení nám tak příliš dlouho nevydrželo. Troufám si říct, že byl zápas hodně nad průměrem soutěže, a i přes to, že Bohemians tahali většinu zápasu za kratší konec, se jim podařilo v dramatickém závěru překlopit klání na svoji stranu.

Druhým naším vyzyvatelem byli Benešovští. Do zápasu vstoupily oba týmy vyrovnaně. Úvod zápasu byl pod naší taktovkou a sirény ukončily první třetinu za stavu 2:0. Vstup do druhé třetiny se nám však vůbec nepodařil a soupeř za minutu a půl otočil skóre na 2:3. My jsme se postupně dostávali zpátky do tempa a nakonec jsme dokázali vydobýt zpět náskok 5:4. Při soupeřově pokusu v šesti jsme trefou do prázdné branky upravili stav na konečných 6:4.