Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2557_20231114_151026.jpg

Jedničkový turnaj přípravky

Minule se turnaj nesl v duchu dvojek, nyní to bylo v duchu jedniček. No posuďte sami, turnaj se konal v sobotu 11. 11., na turnaj jsem dorazil jako vždy první a našel jediné místo na parkování. Turnaj samotný jsem zvládl jenom s jedním kafem a šatnu jsme měli číslo 10, i tam si tu jedničku najdete. A nakonec, pro některé naše hráče to byl první ligový turnaj v životě.

Teď už ale k těm dvěma nejdůležitějším jedničkám. Tu si zaslouží samotní hráči a hráčky. První jedničku dávám za soustředění se na zápas, bylo to úplně o něčem jiném než minule. Všichni makali a naše hra bavila i přítomné diváky-rodiče, neb prakticky nepřestávali fandit. Druhou jedničku dávám za nesledování výsledkové tabule. Hodně na děti apeluji, aby to nedělaly, že je to odrazuje od hry a soustředění se na zápas. Dneska skoro nikdo nevěděl, jak ty zápasy vlastně dopadly. Dokonce i samotní rodiče za mnou občas přišli, jestli nevím, kolik to skončilo. No a co myslíte, ani já sám jsem si kolikrát nebyl jistý. A to je dobře. O výsledky nám teď vůbec nejde, mělo by nás zajímat jen, jestli nás to baví a máme chuť trénovat a zlepšovat se.

Nakonec bych rád udělil ještě jednu speciální jedničku a tu si zaslouží maminky a tatínkové za nejlepší fandění ever. Fakt smekám a děkuji, nejlepší na turnaji! A jak to baví Vaše děti, když se halou nese bouřlivé „Panthers, Panthers“, nacházejí pak síly tam, kde už žádné nejsou. :-)

Autor: Dan Horna