Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2718_20240328_145901.jpg

Elévský troj-turnaj očima gólmanů

V sobotu 23. března jsme se sešli na předposledním ligovém turnaji 3+1, a to na domácí půdě v Rudné. A byl to den nabitý florbalem, zahrály si tu hned tři elévské týmy najednou – BLACK, WHITE a YELLOW. Takže se bylo pořád na co dívat. A navíc po našem turnaji se v Rudné představili i naši muži v pátém rozhodujícím zápase semifinále Národní ligy.

Co se týče reportů z jednotlivých turnajů, tak jsem se rozhodl pro malé zpestření. Tradičně totiž reporty píšou trenéři sami, už tu ale byl nějaký ten report od někoho z rodičů. Nyní jsem vyzkoušel přímo naše mladé hráče. Zajímavé bylo, že jsem jim nechal volnou ruku, a když se přihlásili dva brankáři, třetí se už prostě musel přidat. Takže tady jsou pohledy našich gólmanů:

Filip Michalíček (tým BLACK):

První zápas se odehrál proti T.B.C. Králův Dvůr, skončil 7:0. V tomto zápase nás trénoval Špalda. Na začátku vládla dobrá nálada, takže i dobrá souhra. První polovina byla dva nula, takže docela dobré. Ale v druhé se zadařilo dát pět gólů.

Druhý zápas se odehrál proti Alien Nation Černošice, skončil 4:1 výhrou. Teď vládu převzal Dan. V zápase jsme si mysleli že jsme lepší než soupeř, ale zas tak velká pravda to nebyla. Také jsme měli nájezd, který zandal TOBI svým zorem.

Třetí zápas jsme se utkali proti SKV, skončil 3:5. Teď měl vládu Ďurda. Při zápase jsme si mysleli, že jsme lepší, než soupeř. To se nám nevyplatilo. Na hřišti vládl zmatek, ego. Trenérovi se to nelíbilo a v kabině nám to řekl.

Čtvrtý zápas byl proti Tatranu Střešovice, skončil 10:3. Myslím, že v zápase se nám vedlo dobře, druhou jsme měli nájezd, který jsme neproměnili.

Na závěr bych chtěl říct, že jsme se všichni snažili!

Honza Pěkný (tým WHITE):

Našimi dnešními soupeři byli FBC Rakovník, Tatran Střešovice, Slavia Praha a Olymp Praha. Náš tým byl posílen dvěma „blacky“ Alexem a Georgeem. První dva zápasy jsme vyhráli, ale třetí už byl horší - prohráli jsme. Poslední zápas s Olympem byl dlouho vyrovnaný a pro diváky napínavý, skóre se měnilo každou chvíli, a i když nám rodiče fandili a naši trenéři povzbuzovali, v posledních vteřinách jsme dostali rozhodující gól. Zápasy jsme si i přes dvě prohry užili.

Matěj Marceňuk (tým YELLOW):

Jako brankář týmu Yellow jsem si turnaj hezky užil. I přes vysoký počet gólů, co jsme dostali, se všichni snažili bojovat do konce a nic nevzdali. Jsme Panteři!

Autor: Dan Horna