Související zápasy

Panthers Praha
BarracudasPanthers
so 27. 1. 2024 9:00 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
BohemiansPanthers
so 27. 1. 2024 9:00 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
BarracudasPanthers
so 27. 1. 2024 9:00 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersKanonýři
so 27. 1. 2024 10:20 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Red DragonsPanthers
so 27. 1. 2024 10:20 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
UnhošťPanthers
so 27. 1. 2024 10:20 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Red DragonsPanthers
so 27. 1. 2024 10:20 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Red DragonsPanthers
so 27. 1. 2024 11:40 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersKralupy n/V
so 27. 1. 2024 12:20 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersSlavia
so 27. 1. 2024 12:20 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersKralupy n/V
so 27. 1. 2024 12:20 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
VinohradyPanthers
so 27. 1. 2024 13:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersSO Praha
so 27. 1. 2024 13:40 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersBlue Horses
so 27. 1. 2024 13:40 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersBlue Horses
so 27. 1. 2024 13:40 @ SH Slaný - Háje, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
PanthersButchis
so 27. 1. 2024 14:20 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
23_20230911_132008.jpg
2652_20240131_132345.jpg

Elévské cestovatelské toulky

Poslední lednový víkend přinesl další nálož elévských turnajů – BLACK, WHITE a ORANGE zůstali na pravém toku Vltavy v Praze, YELLOW si pak vyrazili až do Královského města Slaného.

BLACK se ukázali na Vinohradech

Sedmý turnaj elévů Black nás čekal v hale SKV na Vinohradech.

Na začátku bych chtěl zmínit, že jsme dostali společnou šatnu s naším největším rivalem z Kladna a také nejkratší rozpis turnaje, tj. nejpozdější první utkání a zárověň jsme nehráli ani to poslední. V průběhu prvního zápasu právě proti Kladnu nás přišel podpořit Tobias Šimeček. V zápase nám chyběla hlavně střelba, a to jak přesnost, tak i množství. A tak si mezi prvním a druhým zápasem kluci zašli zasoutěžit v přesnosti střelby. Druhý zápas se nám docela vydařil, jediné co nám nešlo, bylo hlídání si AVATARA, který dvěma svými akcemi dal krásné dva góly. Po zápase si zase kluci zašli na nějakou soutěž, pořádánou ČF, kde jsem sledoval, jak se furt válí po zemi.

Třetí zápas byl proti domácímu SKV a opět se nám nedařilo trefovat brankovou konstrukci. Dvě minuty před koncem jsme za nerozhodného stavu zkusili jít do čtyř, ale bohužel nám to nevyšlo. Před posledním zápasem jsem klukům řekl, ať si dají chvilku klídeček, a tak jsme si sedli a kreslili jsme si různé situace, bylo to moc fajn. Na poslední zápas jsme tak šli namotivovaní zkusit si nové věci a náš úkol tak byl ukázat co v nás je a to jsme také dokázali. Měli jsme až neuvěřitelné držení míčku, prostě jsme ho soupeři moc nepůjčovali, a kombinace byly fascinující. Těšíme se na Vás 3. března a Vy se těšte taky, přijdeme silnější!

Autor: David Förster

WHITE štěstí nepřeje

Další turnaj elévské soutěže 3+1 nás čekal v hale Bohemians na Bublině. Eskadra čítala 6 borců, kteří byli ready bojovat o nejlepší výsledky.

První dva zápasy byly skoro totožné, měli jsme herní převahu, odstřelovali jsme branku soupeře, avšak nedařilo se nám nastřílet dost gólů. Ale musím říct, že některé kombinace byly fakt oku ladící. Zapas se Slavií byl nejtěžší za celý den. Dařilo se nám poctivě bránit a držet tempo se soupeřem. Olí se blýsknul skvělým výkonem v bráně. Kluky chválím za to, že se po celou dobu nevzdali a bojovali až do posledního dechu.

Poslední zápas šel do brány Viky a vůbec byste nepoznali změnu, oba gólmani dneska předvedli fenomenální výkon. Dopředu jsme nějaké góly vstřelili, obecně tento den padalo dost pěkných branek z našich hokejek, i když všichni co tam byli potvrdí, že tento den jsme vyhráli na netrefené gólové šance, někdy jsme si to vybrat museli.

Děkujeme všem rodičům a divákům za podporu. Vidíme se po únorové pauze. W.

Autor: Matěj Ďurina

YELLOW vyrazili v kombinované sestavě do Slaného

Elévové a naši nejmladší přírůstky z přípravky se vydali reprezentovat tým elévů YELLOW do nedalekého Slaného.

Do prvního zápasu sobotního rána jsme nastoupili proti domácím Barracudas. Přestože první utkání nejsou naší silnou stránkou, předvedli jsme skvělý výkon, ale bohužel to na soupeře nestačilo a s těsným brankovým rozdílem, jsme si odnesli první a zároveň poslední prohru dne. Následně jsme se postavili proti Hořovicím. Tento souboj se nesl v podobném duchu jako předchozí s tím rozdílem, že jsme si z něj odnesli první tři body soboty. Všechny góly jsme dokázali dat v první polovině zápasu a poté nás nezklamala naše obrana.

Třetí utkání bylo od začátku v naši režii. Šance Kralup pramenily pouze z našich chyb a i v těchto chvílích nás dokázala většinou podržet zeď v naší bráně. Fíla v tomto utkání vychytal dva nájezdy, což nás nemotivovalo dát další góly. Díky průběhu zápasu jsme dokázaly vyhrát s velkým brankovým rozdílem. Poslední zápas by se dal považovat za sladkou tečku za celým turnajem. Přes rozbitou láhev, potopu na naší střídačce a pár loktů, které jsme schytali, jsme dokázali udržet koncentraci na zápas a radovali jsme se hned desetkrát.

Chtěla bych poděkovat hlavně dětem, za samostatnost, kterou ve Slaném ukázali a rodičům a sourozencům za skvělou podporu.

Autor: Emily Maurerová

Unavené nožičky hráčů týmu Orange

Potřetí a naposledy před jarními prázdninami se představil na ligovém turnaji náš nový tým Orange. Turnaj se konal v sobotu 27. ledna v tělocvičně ZŠ Bítovská. Opět se tu sešla fajn parta kluků, která tentokrát byla složena ze čtyř různých kroužků. A opět prakticky polovina nováčků. Takže nebylo času nazbyt, rychle se naučit nějakou tu florbalovou rozcvičku, dát ty nejdůležitější pokyny do hry, vybrat a obléknout gólmana a hurá na to.

V prvním zápase jsme se hodně hledali, nikdo prakticky nevěděl, kde má stát, koho a jak bránit a jak se vlastně rozehrává standardní situace. Naštěstí nám trenér vždycky poradil a střídání od střídání byl náš výkon lepší a lepší. Druhé i třetí utkání mělo pak prakticky stejný vývoj, trenér nás nabudil, vše vysvětlil, ale v druhé půli zápasu nám vždycky došly síly. A tak jsme si před posledním zápasem trochu schrupli (viz foto) a mohlo se jít hrát. Bohužel i tento náš zápas měl stejný průběh a my tak víme, že musíme zamakat hlavně na fyzičce, abychom zvládli odehrát celé utkání v plném tempu.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu, hlavně za tu pro kluky a jestli je to baví, podporujte je dál. Tímto bych Vás rád pozval na naše klubové tréninky, kde s florbalem jdeme takříkajíc víc do hloubky. Pokud by tedy kluci měli zájem, přijďte to vyzkoušet.

Autor: Dan Horna