První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Elévové A se chtěli před domácím publikem předvést, turnaj jim ale vůbec nevyšel a skončili poslední.
První turnaj na domácí palubovce měl příchuť pelyňku. V zápase s Blacky, jsme prokazovali prvních devět minut, výbornou defenzivní hru. Přesto, že Fanda chytal výborně, tak při nás nestálo ani štěstí.