24_20230911_132022.jpg
18_1640199804.png
2738_20240603_114546.jpg

Elévové ovládli turnaj v České Lípě

Po docela povedeném turnaji v Praze – PFC, jsme s elévy vyrazili na turnaj do České Lípy. Turnaj se odehrál o víkendu 1. – 2. června 2024 a byl okořeněn sobotním přespáním u Alči a Kuby Králových na chatě, kde proběhl takový malý teambuilding nejen mezi hráči, ale i mezi rodiči a trenéry.

Co se týče turnaje samotného, bylo to parádní představení. Po herní stránce už jsme na tom poměrně dobře, a tak jsme hlavně pracovali na mentálním nastavení. Suma sumárum, byla z toho jasná jízda až ke konečnému vítězství v turnaji. Dominanci předvedli jak naši střelci – AliG, EriG, Georgee, Honza, Kuba, Matěj, Táda a Tobi, když za celý turnaj (6 zápasů) nastříleli senzačních 42 gólů, tak i náš gólman Matýto, který lovil za celý turnaj ze své branky balónek pouze sedmkrát.

V sobotu na Den dětí si kluci navíc užili dvojnásobnou koupačku, a to v místním aquaparku a posléze i na chatě, takže o čistotu a hygienu těla bylo po prvním herní dni náležitě postaráno. V neděli už měl turnaj rychlejší spád, ale i tady koupačka nechyběla, tentokrát však v šampaňském. A sluší se dodat, že za bezva atmosférou mezi klukama stálo to, že hned při první příležitosti jim byly zabaveny mobilní telefony.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za podporu a nepřestávající fandění, a také společný večer s hrou, kde jsme se mimo jiného dozvěděli, jak užitečný může být takový obyčejný kýbl písku. Jinak soutěž o jeho nejužitečnější využití stále probíhá. Hlavní poděkování pak patří rodičům Matěje, Alče a Kubovi, kteří se o nás tak bezvadně postarali, dva druhy guláše hovoří za vše. No a k tomu na spláchnutí přísun iontových nápojů od Váni a bylo nám všem moc dobře. :-)

Autor: Dan Horna