23_20230911_132008.jpg
18_1640199804.png
39672_IMG-4867.jpg

Elévové ovládli turnaj v Berouně

Vlivem nařízených karantén se elévové vydali na turnaje opět pouze s jedním družstvem, v Berouně se představili Panteři s příponou 2012.

V Berouně nás navíc čekal první zápas už od devíti hodin ráno a nastoupili jsme do něj i s nováčkem Šimonem v sestavě, jíž čítalo celkem šest hráčů do pole. Na úvod si pro nás připravil domácí tým ostrý vstup a pro naše kluky to byl pořádný budíček. Zápas po napínavém vývoji skončil remízou a oba týmy tak odcházely spokojené i nespokojené zároveň.

Mezi zápasy si kluci užívali pohostinnosti místní restaurace, kde ochutnali mimo jiné i domácí vafle. Evidentně cukr do žil pomohl a v dalších dvou zápasech si Panteři s chutí zastříleli a své soupeře porazili. V posledním utkání se dostala do pole i opora z brankoviště Martin Beneš a bylo vidět, že ví, kam vystřelit. Zároveň o pauze zněly pokyny od trenéra Ladislava Hrmy jasně - gól platí pouze po nahrávce. Kluky to namotivovalo a chtěli si vyzkoušet nové věci. Bylo z toho několik krásných akcí a branek. Kluci si dopoledne užili, vyzkoušeli nové věci a zaslouženě vyhráli celý turnaj. První místo pak věnovali na dálku ostatním spoluhráčům, kteří nemohli na turnaj být.

Autor: Ladislav Hrma

Panthers Praha 2012 - Sport Eden Beroun :-|
Panthers Praha 2012 - Kralupy Wolves :-)
Panthers Praha 2012 - Red Dragons Hořovice :-)