První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Na třetí turnaj jsme museli vycestovat až do Kolína, kde nás čekala nelehká základní skupina.
V prvním utkání jsme nastoupili proti Technology Florbal MB. Na klucích bylo chvílemi vidět, že asi ještě spí nebo jsou myšlenkami doma ve svých postýlkách. Zatímco soupeř díky zkušenostem, lepší technice a rychlosti odcházel z utkání šťastnější. Kluci se nedali a i přes těžké začátky se snažili bojovat a s výsledkem něco udělat. Na druhé utkání příjela ACEMA Sparta Praha RED. I tento soupeř byl na tom evidentně technicky lépe a hraje to už delší dobu než naši kluci. Po nezdarech v základní skupině nás čekal zápas s FbŠ Bohemians Praha 4 o 5. místo, který byl až do poslední chvíle dramatický. Však naší kluci svojí bojovností a dřinou dotáhli utkání do zdárného konce. Jako tým jsme obdrželi od pořadatele diplom. Víme na čem zapracovat a budeme se na to pořádně zaměřit v tréninku.