
Sparta, která je pro nás dlouhodobým soupeřem, nás opět trápila od začátku a my i přes neustále změny v sestavě jsme nedokázali soka porazit. Ne, že by, jsme hráli špatně, ale Sparta byla o malinko lepší.
Druhý zápas nám vyšel o mnoho lépe a po střeleckém představení, kdy střela střídala střelu a fanoušek se mohl pokochat nejednou povedenou akcí malých panterů, jsme si zajistili jistotu souboje o bronzové medaile, kde nás čekali hoši z Riegrových sadů na Vinohradech.
K třetímu místu nám zbýval poslední krůček a důležitý úkol vyhrát! Celý zápas jsme se přetahovali o výsledek, až do doby, kdy rozhodčí zapískal konec a na ukazateli svítily dvě 6. Nezbývalo nic jiného než vybrat trojici na samostatné nájezdy. Během celého turnaje jsme jich měli 5, takže tréning byl dostačující. Ale ani takový tréning nám nestačil a Vinohrady byly o chloupek lepší.
Kluci předvedli perfektní výkon a ukázali, že je florbal baví.
AC Sparta yellow vs FbC Panthers 3:6
PS AS Nymburk vs FbC Panthers 14:5
Vinohrady vs FbC Panthers (o 3. místo) 6:7pn
.
Autor: Kamil Sedlák