První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.
Poslední turnaj elévů jsme odehráli v promrzlé hale Eagles (což bylo poněkud zarážející, jelikož venku příjemně hřálo sluníčko). Pro většinu kluků byl tento turnaj posledním turnajem v kategorii elévů, takže síla momentu byla značná. Do prvního utkání jsme vletěli jako rozlícený tygr s pevným přesvědčením, že zápas prostě vyhrajeme.