První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Jedno ospalé sobotní dopoledne se naše mladé naděje vydaly do zasněžené Letňanské arény.
V prvním matchi se proti nám postavil velice známý soupeř - Athletics Praha modří. Naši borci plnili všechny řečené taktické pokyny, předvedli i parádní herní kombinace, ale smůla v zakončení. Často se stávalo, že se obránce vydat na výlet dopředu, ale nikdo se za něj nestáhl. Naštěstí skvěle chytající Fanda tyto problémy hasil.