První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Áčko Elévů bylo blízko postupu, nakonec ale na turnaji v Kobylisích brali krásné druhé místo.
V sobotu nás čekala repríza minulého turnaje. Opět jsme narazili na tým Černých andělů, který jsme opět porazili a to stejným výsledkem jako minule. Už od začátku bylo vidět, že chceme vyhrát. Výborný výkon předvedl celý tým. Byli jsme důrazní, běhaví, vycházely nám dokonce i herní kombinace a navíc Frodo se 3x trefil.