Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2433_20230328_235525.jpeg

Elévky v Boleslavi válely a do Prahy vezou postup!

V sobotu 25. dubna vyrazily elévky na turnaj do Mladé Boleslavi a vracet se mohly navýsost spokojené – ani jednou nepoznaly chuť porážky a vystřílely si tak zasloužený postup o patro výš.

První zápas jsme odehrály proti pražskému rivalovi z Bohemians. Hned v prvním střídání jsme dokázaly dát dva góly a v podobném duchu jsme pokračovaly celou úvodní polovinu. V té druhé už to pak bylo vyrovnanější a branky padaly na obou stranách, přesto jsme však pracně vydobytý náskok dokázaly udržet a na úvod turnaje tak zaslouženě vyhrály, navíc přitom padla i desítka v počtu vstřelených gólů.

Do druhého utkání jsme nastoupily proti domácímu celku, tedy Florbalové akademii, s níž v těchto dnech zápolí i extraligové ženy. Holkám se v této bitvě dařilo, hrály skoro celý zápas na naší útočné polovině a naše nasazení nám doneslo druhou výhru turnaje, tentokrát o něco klidnější než v předchozím případě a znovu i s dvojciferným počtem našich gólů.

Ve třetím a zároveň posledním utkání se proti nám postavily holky z Tigers, tedy těch kunratických. Po prvním střídání to pro nás nevypadalo nejlépe, protože jsme prohrávaly o dva góly, holky ale nepříznivý stav paradoxně ještě více vybudil k dobrému výkonu, kterým následně soupeřky přehrály, otočily skóre ve svůj prospěch a zaslouženě ovládly i závěrečný duel na celém turnaji.

Panterky si předposlední turnaj sezóny užily na maximum a díky skvělým výsledkům zároveň dokázaly postoupit do druhého koše! Děkujeme holkám i rodičům a těšíme se na závěrečném setkání.

Autor: Emily Maurerová