První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

V prvním zápasu jsme se utkaly s domácím Tatranem. Po první části jsme prohrávaly o dva góly, takže jsme vstupovaly do další poloviny s jasným cílem - vstřelit co nejvíce gólů a urvat vítězství na naší stranu. Svůj výkon jsme určitě vylepšily, ale na 3 body to bohužel nestačilo.