26_1644227383.jpg
18_1640199804.png
39743_WhatsApp-Image-2021-11-21-at-22.57.52.jpeg

Elévky se představily na domácí hale

Na domácí hale elitních družstev v Rudné se o víkendu představily Elévky, které sice musely bojovat kromě soupeřů také s vlastním malým počtem, i v něm ale dokázaly své protivníky hodně potrápit a ze dvou zápasů dokonce odejít vítězně!

Turnaj v Rudné pro nás znamenal jak brzké vstávání, neboť jsme na hale museli být už krátce po osmé ráno, tak i početní nepříjemnost - dorazilo nás nakonec jen tolik, abychom měli vždy jednu Panterku na střídání.

V prvním utkání jsme vyzvali Spartu a úvod utkání byl hodně vyrovnaný, navíc se dlouho čekalo na otevření skóre. O to se sice postaral soupeř a do šaten šel tak s nejtěsnějším vedením, my si ale o přestávce řekli, že jasný cíl je otočení zápasu a výhra, což se nám povedlo. Byť se obraz hry moc nezměnil a stále to byla vyrovnaná podívaná, Spartě už jsme nedovolili skórovat ani jednou a naopak dva góly vstřelili sami, z čehož plynulo vítězství 2:1.

Krátce poté nás čekal další z pražských soupeřů a to Bohemians. Ještě před úvodním buly padla sázka mezi Eliškou a jedním z trenérů, jenž se zavázal k tomu, že pokud dá Eliška v zápase alespoň čtyři góly, může ho "vyšupat" hokejkou. Utkání to bylo zase vyrovnané, tentokrát se ale hrálo více stylem nahoru-dolů, z čehož plynulo i více vstřelených branek. Nám to tam ale padalo přeci jen více a vyhráli jsme tentokrát 6:4, trest pro trenéra se ale nekonal, protože se Eliška podílela na výhře "pouze" jednou trefou.

Ačkoliv už holkám postupně docházely síly, byly před námi ještě dva zápasy, ten první s Black Angels. Soupeř dorazil ve větším počtu než my a logicky nás tedy postupem času začal přehrávat, i přes naší snahu se dostal do těsného vedení a ani závěrečný tlak nic nezměnil na prohře 2:3.

Podobně vypadal i závěrečný duel s Prague Tigers, kde byla únava ještě větší a to se bohužel podepsalo i na větším celkovém rozdílu ve skóre. Panterky se i přes nepříznivý stav snažily soupeři gólově vyrovnat, tři zápasy v nohách ale udělaly své a na závěr z toho tak byla porážka 2:7.

Autor: David Förster

Rudná Panthers Praha - Sparta Praha :-)
Rudná Panthers Praha - FbŠ Bohemians :-)
Rudná Panthers Praha - Black Angels :-(
Rudná Panthers Praha - Prague Tigers :-(