Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2649_20240130_132140.jpg

Elévky přivezly nejvyšší koš do Rudné

V neděli 28. ledna naše Elévky pořádaly další turnaj v domácí hale v Rudné. Tentokrát ale podruhé v roce v prvním koši, kde získaly cenné zkušenosti.

Prvním naším soupeřem byl tým BLACK ANGELS. Po v první polovině nás jejich hráčky překvapily svou aktivitou a my se tempu hry nedokázaly přizpůsobit. Do druhého poločasu jsme ale vstoupily již lépe a dokázaly jsme dotáhnout na jednobrankový rozdíl. Bohužel nadělit poslední branku se nám do zaznění sirény nepodařilo.

Druhý zápas neděle jsme odehrály proti Chodovu. V tomto utkání byla proti prvnímu zápasu lepší první polovina, kde jsme daly všechny góly našeho zápasu. Podobně to měl Chodov druhou třetinu, kdy nám dal dorovnávací branku tři sekundy před koncem.

V utkání proti Dvojce náš výkon velice upadl a nedokázaly jsme se přizpůsobit tempu hry a všude jsme byly pozdě. Tento zápas jsme nedokázaly prodat vše, co umíme. Kvůli tomu jsme prohrály o velký brankový rozdíl a soupeřova gólmanka dokonce odcházela s nulou.

Poslední zápas jsme odehrály proti našemu oblíbenému rivalovi, s kterým se o body přetahujeme již druhou sezónu a tím nemůže být nikdo jiný, než mladoboleslavská Florbalová akademie. Po vyrovnaném utkání tentokrát odcházel spokojený soupeř, ale my jsme připraveni si příště vzít body zpět.

Děkujeme holkám za turnaj a rodičům za pravidelnou podporu.

Autor: Emily Maurerová