První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Sobotní dopoledne se odehrál poslední letošní turnaj elévek v Nehvizdách.
V prvním zápase jsem se utkaly s pražským soupeřem z Kunratic. Letošní sezónu jsme s tímto týmem odehrály již 2 zápasy, z nichž byl každý naprosto odlišný, tudíž jsme nemohly tušit, co nás bude tentokrát čekat. První půle skončila nerozhodným stavem 5:5. Zápas rozhodoval až ve vyhroceném závěru utkání. Po vstřelených dvou brankách v poslední minutě jsme se mohly radovat z vítězství 10:8.