Související zápasy

Panthers Praha
24_1640942060.jpg
2377_20230201_141940.jpeg

Elévky i s nováčky pálily ostrými

V neděli 30. ledna jsme se vydali na turnaj do bohemácké Exe Areny.

Na programu jsme měli 4 zápasy a hned z rána jsme si udělali radost, protože jsme dokázali Kutnou Horu ve vyrovnané bitvě přetlačit o dva góly. V mezičase jsme popřáli a předali dort dvěma oslavenkyním, Míše a Nelče, které oslavily krásné kulaté 10. narozeniny. Holky navíc oslavily své první jubileum tím nejlepším možným způsobem, když i po druhém utkání zvedaly oslavně ruce nahoru, tentokrát po klidném triumfu nad Mladou Boleslaví.

Přišla tak druhá půlka turnaje a ta odstartovala velkou bitvou s domácí Bohemkou. Hrál se aktivní florbal plný velkých i malých šancí, v nichž byla sice ze začátku úspěšnější soupeřova družina, malým Panterkám se ale dařilo skóre dotahovat. V závěru nicméně byl úspěšnější soupeř a holky tak odešly poprvé na turnaji poraženy. Na závěr jsme se tak střetli s Prague Tigers a byť to byl v mnohém podobný zápas jako s Bohemians, tentokrát jsme byli mnohem úspěšnější v proměňování našich šancích a návratech do obrany. Byla z toho tak zasloužená vysoká výhra, po které jsme si na oslavu a podpoření dobré nálady dali ještě dort a bouchli šampáňo.

Holkám patří za skvěle odmakaný turnaj velká pochvala. Prosadily se i holky, které se na turnaji ukázaly poprvé – Verča, Áďa a Vivi, které svojí premiéru zvládly perfektně. Velké díky i rodičům za podporu.

Autor: Eliška Zubová