Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2113_20220308_134639.jpg

Elévky bojovaly v rekordním počtu

Po minulém turnaji, který snad už naposledy zrušil čínský virus, na který se snad až moc brzy zapomnělo, byly naše nejmladší princezny na další turnaj opravdu natěšené a nominace obsahovala rekordní počet deseti hráček.

Smůlu měla bohužel Denisa, která si trochu popletla nominaci na zápas s pořádáním a tak si myslela, že hraje s juniorkami v Rudné. První zápas jsme tedy hráli bez ní.

Zajímavých momentů v prvních zápase bylo několik. Opět skvěle chytala Míša, k prvnímu zápasu nastoupily Ema a Kačka a rozhodně se nebály a zápas si užily. Jako vždy jsme byli svědky soubojů, kdy naše hráčky mohly skoro probíhat soupeřkám mezi nohama. No, týmový cíl je jasný, vyrůst Za zmínku ještě stojí trenérka soupeřek, která si tak trochu spletla soutěž a na holky (naštěstí jen na svoje) křičela způsobem, který by pozvedl nejedno obočí i na starších žákyních. No aspoň že měla ten tablet a mohla holkám kreslit taktické situace a jejich řešení. Jo a jasně prohráli jsme, ale tím to nebylo.

Holky příjemně překvapily, když jsme po zápase hodnotili v šatně zápas, tak všechny svorně a radostně vykřikovaly jak si zápas skvěle užily a bavil je. Až jsem se trochu lekl, jestli jsem to s tou indoktrinací ohledně toho, že je důležité se zápasem bavit, neřešit tolik výsledek a každý zápas brát jako možnost se zlepšit, nepřehnal.

Mezi zápasy jsme se bavili o tom, jak nás všechny občas zlobí rodiče a je to s nimi těžký. Tak jsem mohl předat převratnou myšlenku, že být rodič také není snadné a že to jednou třeba také zažijí z druhé strany a pochopí, že rodiče se snaží být pro ně co nejlepší dokážou, ale také se to musí učit. Pak nám Olivie předala svoji úžasnou myšlenku, že až bude velká tak chce mít velký pozemek se zvířaty, o které se bude starat. A jak si na to vydělá? Naprosto revoluční systém holka vymyslela...Bude kupovat peníze za peníze

Druhý a třetí zápas byl v podobném duchu. Soupeřky byly lepší, ale to nám nevadilo, protože jsme s tím počítali a rvali jsme se o každý míček. jak jsme jen dovedli. Kamila zařídila i několik pěkných gólů a tak jsme neodcházeli z prázdnou.

Na holkách je určitě znát zlepšení, ale musíme být trpěliví a trénovat, trénovat a ještě trénovat.

Díky holkám za turnaj, rodičům za podporu a trpělivost a těšíme se na další zápasy.

Autor: Jan Tůma