Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2538_20231023_145949.jpg

Dvojkový turnaj přípravky

A máme tu druhý turnaj přípravky v sezóně a opět ve druhém koši. Turnaj se navíc konal dvacátého druhého října. Na začátek tedy malá hra čísel, ale teď už se pojďme podívat, jak probíhala hra našich nejmenších Panterů.

Tentokrát jsme se sešli jen samí kluci a když to shrnu úplně jednoduše, se hrou jsem byl poměrně spokojený, ale výsledkově jsme prostě hráli jen druhé housle. Je to škoda, všichni soupeři byli hratelní, i ten se kterým jsme prohráli větším rozdílem, neb ten zas se soupeřem, se kterým jsme prohráli jen těsně, dokázal uhrát jen remízu. Ani jednadvacet nastřílených gólů za čtyři zápasy nepovažuji za úplně málo. A tak se možná budu opakovat, ale hra směrem dozadu nebyla ještě úplně ono. I v bráně se střídali samí nováčci, takže i na tomto postu ještě zamakáme.

Máme tu však ještě nový fenomén, který bych rád zmínil. Nejlepší hru hrajeme za stavu 0:0, máme chuť vyhrát, soustředění na zápas je na 100%. Jakmile se ale skóre pohne, a to ať už jakýmkoliv směrem, vše se u nás mění. Pokud vedeme, ukolébá nás to a výkon jde dolů. Pokud prohráváme, děje se vlastně to samé, výkon jde dolů, i když z trošku jiného důvodu. Na příště budete mít kluci přísný zákaz sledování výsledkové tabule!

Na závěr bych opět rád poděkoval rodičům za parádní atmosféru, dokonce jsem na Vás slyšel chválu od rodičů jiných týmů, že máme nej fandící fanoušky v hale. Doufám, že jste se bavili alespoň naší hrou, když už to výsledkově nevyšlo a slibujeme, že další turnaj nastřílíme stejně, anebo ještě více gólů, ať si můžete, co nejvíckrát zakřičet to opojné slovo „góóól“.

Autor: Dan Horna

P. S. na přiložené fotografii jsou kluci, kterak hodnotí proběhlý turnaj. Dostali jednoduché zadání, každý sám za sebe jedním výrazem zhodnoťte, jak to šlo na dnešním turnaji…