Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2723_20240409_080905.jpg

Dorostenky zakončily sezónu na pátém místě

Dorostenky se vydaly na poslední zápasy sezóny na známou a „velice oblíbenou“ halu na Radlicích.

Prvním soupeřem nám bylo SKV. Zápas nepotřebuje rozsáhlého komentáře, zkrátka se nepodařil dle našich představ.

Po pauze nás čekal Kolín. Zápas byl navíc zpestřen přímým soubojem o 5. místo v tabulce. Herně jsme si dokázaly vypracovat pěkné šance, padlo několik hezkých gólů, za zmínku stoji čtyři trefy Kubáskové. Dvě zaváhání přinesla také dva góly do naší branky, ale zápas jsme v podstatě řídily my. Výhra byla tedy naše. Z posledního turnaje tedy odcházíme se třemi důležitými body do tabulky, díky kterým se umisťujeme na konečném pátém místě, o pouhý bod před SKV (zajímavý poznatek, tento bod jsme získaly z prohry na nájezdy právě s SKV :-) )

Máme mladý tým, žádnou 2007 a jen asi pět holek ročníku 2008, zbytek doplňují starší žákyně. V dorostenkách to byla sezóna jako na horské dráze. Výkon šel někdy nahoru, někdy zase hodně dolů. Určitě jsme se za tuhle sezónu spoustu věcí naučily, něco se naučíme zase tu příští, tak to prostě bylo, je a bude.

Velice děkuji všem hráčkám, kapitánce Aničce Cihelkové, všem brankářkám, které se tam vystřídaly, nejčastěji tam sedávala Anička Lišková. Také děkuji Pavlovi, Macíkovi, Lucce, Šárce, Raky a Drášovi, který s námi tuto sezónu končí. Budeš nám chybět.

Na lize se uvidíme zase v září a doufám, že se tam sejdeme opět všechny z naší party Panterů.

Autor: Viola Froňková