Související zápasy

Dorostenky v dvojutkání přemohly Boleslav

Svoje poslední zápasy letošní sezóny mají za sebou i dorostenky, které vyrazily v neděli 2. dubna do Mladé Boleslavi.

Oba zápasy odehrály proti domácímu týmu. Průběhy obou bitev byly skoro identické. V první třetině se nám dařilo zodpovědně bránit útoky našeho soupeře, který na naší obranu nemohl najít klíč. Nám se naopak dařilo dostávat k soupeři na polovinu a tak jsme si do druhé třetiny odnesly skóre 1:0. Druhá třetina byla vyrovnanější, bohužel se nám nedařilo proměňovat šance, které jsme měly, a naopak Boleslav potrestala naší chybu a tak jsme do třetího dějství šly za vyrovnaného stavu 1:1. Třetí část už patřila plně nám a i přes velký tlak ze strany soupeře jsme stále hrály naší hru a podařilo se nám i dvakrát skórovat - z Mladé Boleslavi tak odjíždíme s výhrami 3:1 v obou zápasech.

Autor: Šárka Hromková