Související zápasy

Panthers Praha
24_1640942060.jpg
2168_20220427_155536.jpg

Dorostenky uzavřely sezonu čtyřmi body

Své poslední ligové představení se dorostenky vypravily zahrát až do kladenské nafukovačky.

V prvním klání se opět musely vypořádat s celkem Nového Strašecí, s nímž máme v této sezóně odehráno pouhých 1472 utkání. Hned od úvodu zápasu jsme byli lepším týmem a díky dvěma proměněným nájezdům jsme byli po první třetině ve vedení o jeden gól. Ve druhé části se náš výkon ještě více zlepšoval a dokázali jsme soupeři odskočit. To stejné se nám dařilo i v závěrečné třetině, pokud tedy odhlídneme od nepovedeného závěru, kde už holky s pocitem, že to mají v kapse, ještě dovolily soupeři utkání lehce zdramatizovat.

V posledním zápase sezony nás čekal suverénní lídr soutěže z Bohemky a podle postavení v tabulce to mělo vypadat na jednoznačnou záležitost. Opak byl však pravdou a my hned od úvodního hvizdu ukazovali, že Bohemce můžeme být důstojným soupeřem. To se ukazovalo téměř celé utkání, kdy jsme dokázali se svým soupeřem držet jak vyrovnané skóre, tak i hru. Tedy až do chvíle, kdy ve třetí třetině přišlo naše vyloučení, to jsme ještě poměrně v klidu přečkali, nicméně poté se náš výkon naprosto nepochopitelně zhoršil, začali jsme být všude pozdě, odpalovat míčky a celkově si přestali věřit. Nakonec tak můžeme být rádi, že jsme utkání dotáhli alespoň do nájezdů, ve kterých byl přeci jen šťastnější soupeř a připsal si tedy nakonec výhru.

Za celou sezónu je vidět na všech holkách obrovský herní i lidský posun a věříme tomu, že pokud se v nastoleném trendu budou nadále pokračovat, tak můžeme v příští sezóně potrápit kohokoli. Děkujeme všem holkám za celou uplynulou sezonu, kterou zvládly opravdu dobře. Zejména pak děkujeme Lindě, který v neděli odehrála své poslední zápasy v dresu durostenek a od letní přípravy už bude bojovat o své místo v kádru juniorek. Obrovské poděkování patří všem rodičům, kteří nás během celé sezóny mohutně podporovali a bez nich bychom určitě nebyli tam, kde nyní jsme. Na všechny se budeme co nejdříve těšit na brzy začínajících mimosezónních turnajích.

Autor: Dan Ježil

Související odkazy