Související zápasy

Dorostenky si odváží šest bodů

Po početních problémech z minulých kol si Dorostenky odváží úspěšné odpoledne z EXE Sport arény. Odváží si dvě výhry, šest bodů a posun v tabulce o dvě příčky.

V prvním zápase holky vyzvaly Pitbullky z dalekého Kolína. Celou sezónu Panterky provází pomalé začátky zápasů a ani tentokrát tomu nebylo jinak - hned v druhé minutě inkasovaly první gól. Tento stav zápasu svítil na světelné tabuli až do 19. minuty, ve které bylo nařízeno trestné střílení. Toho se s přehledem ujala Markétka Vejvodová a srovnala tak stav utkání. Zanedlouho po úvodním buly třetí části nás poslala do vedení Zdeňka Kubásková a tento stav vydržel až do samotného konce.

Ve druhém zápase holky deklasovaly rivalky z Kralup 6:0. Hra byla po celou dobu zápasu v jejich režii. Výhru řídila třemi brankami a jednou asistenci Anička Vrbská.

Dorostenky stále trápí střelecká produktivita a tak vědí na čem do příště zapracovat.

Autor: Lucie Drábková