Dorostenky se z Kunratic vrátily s prázdnou

Další turnaj čekal dorostenky v kunratické hale, kde nastoupily proti týmům Sparty a Tatranu.

Do prvního zápasu Panterky vstoupily lépe a díky gólu Zuzky šly do vedení. Ve druhé třetině jsme zaspaly v obraně a soupeř si vzal vedení naopak na svou stranu. Třetí třetina byla vyrovnaná jak herně, tak gólově, kde se za Panterky trefila Anetka. Až na druhou třetinu byl zápas vyrovnaný a holky nic nevzdaly a bojovaly až do komce, kde se nakonec radoval soupeř z výhry 4:2.

Druhý soupeř byl o poznání lépe připraven jak herně, tak fyzicky. Zpočátku Tatran dělal chyby v rozehrávce na vlastní polovině a my toho dokázaly využít už v první minutě, kde nás poslala do vedení Anetka. Tatran bohužel dokázal během půl minuty srovnat skóre, jeho další chyby v obraně ale potrestala Zuzka a vedení tak opět stočila v náš prospěch. Poté již nicméně úřadovaly pouze hráčky Tatranu a nás do zápasu moc nepustily. Panterky se však nevzdaly a snažily se až do závěrečného hvizdu, což potvrdila Rebecca, která vsítila svůj první gól a to dokonce v oslabení. Do konce zápasu se ještě jednou do soupeřovo branky trefila Anetka, holky se však před soupeřem musely sklonit po výsledku 4:10.

Autor: Veronika Raková