Dorost B porazil Spartu v nájezdech, Céčko uspělo proti Dobříši

První zápasy za sebou mají obě dorostenecké rezervy, které byly na svých turnajích úspěšné z poloviny.

Premiéra dorostenců B

V rámci prvního turnaje sezóny zavítali naši rezervní dorostenci do nedalekých Kralup nad Vltavou. Bohužel i kvůli marodce části týmu jsme museli nastoupit v nekomfortním počtu 9+1, takže bylo jasné, že to nebude nic jednoduchého.

Ukázalo se to hned v prvním zápase proti Petrovicím, kde jsme hned po prvních dvou třetinách prohrávali 2:5. Za kuriózní by se dalo označit to, že 3 z 5 gólů soupeře byly vlastní góly, které jsme si do naší brány dali sami. Ve zbytku zápasu jsme se snažili dotáhnout soupeře, to se nám ale nepovedlo, a tudíž jsme prohráli 4:7.

Cíl pro další bitvu byl tedy jasný, v ideálním případě si nedat ani jeden vlastní gól. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti rezervě Sparty, která si v prvním zápase poradila s výběrem Rakovníku, tudíž bylo jasné, že to nebude nic jednoduchého. Do zápasu jsme opět nevstoupili úplně ideálně a už ve druhé minutě jsme inkasovali první branku. Naštěstí pro nás jsme se poté již konečně gólově probudili také my a do konce třetiny jsme obrátili skóre na naši stranu. Do šatny se tedy šlo za stavu 2:1 z našeho pohledu.

Druhá třetina byla velmi vyrovnaná a oba týmy měly spoustu šancí. Nakonec každý tým dal dva góly, a tudíž jsme šli do třetí třetiny s náskokem jednoho gólu. Už to vypadlo velmi slibně, když se nám povedlo v první půlce navýšit náš náskok na dva góly a cíl byl jasný, v klidu dohrát zápas a brát 3 body. Bohužel i Sparta ukázala své kvality a v posledních čtyřech minutách se jí povedlo stav srovnat. Naštěstí pro nás jsme byli v následné nájezdové loterii šťastnější, a tudíž jsme brali alespoň 2 body. V tomto zápase je třeba ovšem vyzdvihnout výkon Martina Sedláčka, který se proti svému bývalému týmu blýsknul čtyřmi góly. Turnaj jako takový lze brát pozitivně, je ale stále na čem pracovat. Je vidět že musíme pracovat na vstupu do zápasů, které nebyly ideální ani v jednom ze zápasů. Také ještě musíme pracovat na tom, abychom dokázali udržet koncentraci po celý zápas.

Autor: Kryštof Novotný

Céčko na Bublině za tři body

Dnes dne 24.9. odehráli Dorostenci C svoje premiérové zápasy.

V prvním z nich jsme otestovali, jak na tom jsou spřátelení Alieni z Černošic. Ze začátku se dařilo více našim barvám, postupem času jsme ale výkon čím dál více vypouštěli a pro oko diváka to tak spíše byla jedna tragédie za druhou. Dvouminutových trestů bylo, že by se jich jeden nedopočítal, Ondra Kořínek pak dostal premiérově i trest dvojnásobný. Výsledek 2:6 pro soupeře tak byl zaslouženou fackou.

Proti Dobříši jsme se vrátili k poctivé práci a soupeře jsme skoro vůbec nepustili na naší polovinu hřiště. Vyzkoušeli jsme si pár nových taktických pokynů, dali i několik pěkných gólů (nejlepší dal Reks po asistenci Slaďáka) a celkově tak brali plný počet bodů za vítězství 7:2.

Autor: Patrik Jeřábek