23_20230911_132008.jpg
21_1640941393.png
40003_IMG_6347.jpg

Dorost B po výprasku od Sparty přetlačil Traverzu

Nedělní utkání Dorostu B spojené mimo jiné i s pořádáním se neslo zejména ve znamení omluv.

Kromě lyžařských zájezdů a rodinných oslav totiž některým znemožnila účast i nutnost strávit den v posteli s horkým čajem. Do poslední skupiny navíc patřil i trenér, kterého tak na druhý zápas dne musel zastoupit na lavičce netradiční posila.

První utkání jsme odehráli s pražskou Spartou, která do Radlic dorazila posílena o několik kvalitních hráčů jak z Áčka dorostenců, tak i z řad starších žáků a na hřišti to z jejich strany byl opravdu kolotoč. Soupeř nás přehrával doslova všude a skóre se tak zastavilo až na bláznivých 2:11 z našeho pohledu.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s trenérskou posilou a bývalým kapitánem rezervních juniorů, Filipem Urbanem. Už od začátku jsme na soupeře vlétli a šli si za vítězstvím, jenže souboj to i tak byl velmi vyrovnaný a skóre se přelévalo ze strany na stranu. V samém závěru za stavu 3:3, kdy už se zdálo, že si oba soupeři body rozdělí, ale jako blesk z čistého nebe udeřil Sam Hron a krásnou haluzí nám přisoudil těsné vítězství.

Klukům patří pochvala za předvedený výkon, rodičům pak poděkování za podporu. Za celý realizační tým pak všem přejeme klidné prožité svátků, hodně štěstí do nového roku a pevné zdraví, protože to je nakonec vždy to nejdůležitější. Ať se práší za kočárem!

Autor: Jan Sysel

Panthers Praha B - Sparta Praha 2:11 (0:6, 1:2, 1:3)  online
Panthers Praha B - Traverza Chodov 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)  online