24_20230911_132022.jpg
18_1640199804.png
39675_IMG_6134.jpeg

Divoký turnaj juniorské rezervy

Ligové boje tentokrát zanesly první juniorskou rezervu do středočeského Kostelce, kde Panteři vyzvali favorita z Říčan a následně outsidera z Kralup. Oba zápasy byla ale překvapivě vyrovnané, nicméně zejména ten druhý za sebou zanechal trochu hořkou pachuť.

Krotitelé draků na výjezdu

“Na konci to doženeme”. To byl styl, který si vybrala juniorská rezerva proti papírově silnějším Drakům z Říčan. Styl, který v první třetině vypadal na debakl se nám jen tak tak nepodařilo uhrát. Dokonce jsme museli přistoupit ke hře bez brankáře, abychom čtyřgólové manko dohnali. V závěrečných nájezdech nám ovšem štěstěna nepřála a tak jsme se museli spokojit jen s jedním bodem. 

Ty vám to v závěru ale nandali, co? 

 Přesně tak zněla slova jedné z maminek po utkání. A taky že byla pravdivá. Trápení, trápení a znovu trápení - nedařilo se nám skoro nic. Když už to vypadalo že jsme pomyslnou kletbu zlomili a začali Kralupům čepovat desítku, co byste řekli že se stane? Ano, přesně tak - pustíme je do zápasu a užijeme si hekticky závěr. Celkem to trvalo 125 vteřin. 125 vteřin, ve kterých jsme malém ztratili výsledek i celý zápas. 

Autor: Jan Sysel

Panthers Praha B - Draci Říčany 8:9pn
Panthers Praha B - Kralupy Wolves 10:9